Trzy słowa o mnie...

Cześć! Z tej strony Ewelina.

Szycie to od lat moja wielka pasja, którą zaraziłam się od Babci. :) Odkąd pamiętam uwielbiałam tworzyć coś nowego..

Zapewniam, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wyroby, które powstają w mojej pracowni są tworzone ręcznie, z zachowaniem minimalistycznego i nowoczesnego charakteru. Zaletą mojego sklepu jest fakt, że powstają tu jedynie pojedyncze egzemplarze.

Jestem tu, bo wierzę, że marzenia się spełniają i jedno z moich chciałabym właśnie zrealizować.

Pozwól mi, bym mogła pokazać Tobie  pomysły jakie mam na produkty ze skóry i wikliny, a jeżeli potrzebujesz produktu spersonalizowanego dla Siebie lub bliskiej Ci osoby to namawiam do współpracy.

Zapraszam Cię serdecznie do zakupów!

Projekty

Produkty z wikliny.

Wiklina, na której pracuję produkowana jest w Polsce i wyplatana przez profesjonalistów w swojej dziedzinie.
Mój pomysł na dany kosz powstaje zazwyczaj spontanicznie. Wyroby z wikliny adresuję do każdego, kto lubi naturalizm, prostotę a zarazem sportową  elegancję. W projektowaniu produktu wykorzystuję kosze funkcjonalne dodając do nich szczyptę estetyki i unikalności. Są to pojedyncze egzemplarze, które sprawdzają się w każdej stylizacji.

Produkty ze skóry.

Skóra,z której ja korzystam to surowiec pochodzenia zwierzęcego, powstały jako efekt uboczny produkcji wyrobów żywieniowych. Typowa forma, faktura oraz woń są wynikiem procesów przygotowujących skórę do wykorzystania jej w charakterze materiału.
W swoich pracach wykorzystuję skóry włoskie. Zaletą skór jest to, że są naturalnym produktem na lata... Modele powstają spontanicznie jako unikatowe, nieprzeciętne i niepowtarzalne.

Formularz subskrypcji

Skontaktuj się z nami

+48 792 722 901

Formularz subskrypcji

  • Instagram
  • Facebook

©2020 by EMGconcept. Stworzone przy pomocy Wix.com